L.A 3.díl

1. října 2013 v 20:32 | *Rossies*
Zdroj: Facebook...

Když jsem se probudila uviděla jsem ten hrozný nepořádek, který byl v domě. Rychle jsem se převlékla a začala s uklízením. Některý nábytek byl hrozně starý a steřelý, tak jsem ho vystěhovala na malý a zarostlý dvorek. Musím koupit nový nábytek pomyslela jsem si. Tak jsem se převlékla a když jsem vycházela ze dveří,že pojedu nakupovat uviděla jsem malý věšáček na kterém bylo pověšeno dálkové ovládání, předpokládala jsem, že od auta a tak jsem stiskla jeden čtvereček ze tří. Když jsem uslyšela zvuk z garáže, do které jsem se dřív nedostala. zabouchla jsem dveře, vydala se po schodech dolů a uviděla auto, které bylo zakryté plachou.Strhla jsem plachtu co nejrychleji a nevěřila svým očím. Stálo tam naleštěné Porshe nachystané přímo pro mě. Otevřela jsem garáž, nasedla do auta a vyjela na nákupy.
V jednom obchodě jsem koupila barvu, v druhém koberce a v třetím tolik nábytku že jsem ho neměla kam dát. Nevlezl se mi do auta, tak jsem si musela zaplatit odvoz nábytku dodávkou. Když jsem dojela domů vyložila jsem koberce a barvy z auta a čekala na dodávku. Dojela asi za pět minut. Pán, který to dovezl mi pomohl vyložit nábytek k domu. Hned jak odjel jsem se do toho pustila. Celý dům jsem zametla, umyla, vymalovala všechny stěny a položila koberce na země. Pak jsem začala stěhovat vše na svá místa a vybalovat se. Hned jak jsem to dodělala umyla jsem se a šla spát.
Brzo ráno jsem vstala a šla nakoupit de nejbližšího obchodu s potravinami. Cestou domů jsem potkala Rydel, která šla taky na nákup. ,,Ahoj'' pozdravila jsem ji.. ,,Čau'' odpověděla s úsměvem na rtech.,, Dnes slaví můj brácha narozeniny nechceš přijít ?'' zeptala se mě. ,, Přijdu ráda.'' odpověděla jsem. ,,Musím jít nakoupit, tak v šest u nás doma jo?'' řekla mi a vyrazila k obchodu. ,, Dobře'' křikla jsem na ni a dala se na cestu domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama