L.A 2.díl

1. října 2013 v 20:30 | *Rossies*
Zdroj: Facebook..

Když jsme dojeli na letiště, tak jsem si vzala kufry a šla k odbavení. Tam jsem předložila pas a položila kufry na pás. Když jsem dostala letenku tak jsem se šla rozloučit s rodiči. Na mamince šlo vidět, že je hrozně smutná. Objala mě a řekla mi ,, Zvládneš to tam úplně sama ? Bez nás?'' Jen jsem na ni pohlédla tázavým pohledem a přitiskla se k ní. '' Už je čas. Musím jít'' řekla jsem, objala tátu a odešla.
Když už jsem seděla v letadle tak jsem se jen podívala z okénka a pomyslně zamávala starému životu v České Republice. Letěli jsme přes noc, takže si z letu nic moc nepamatuji, jen to, že v 8 ráno jsem byla na letišti v LA. Nastoupila jsem do autobusu s nápisem Californie a pohodlně se usadila.
Když autobus dojel tam kam jsem potřebovala, tak jsem vystoupila, vzala kufry do ruk a vydala se do ulic. Jelikož jsem nevěděla kam mám jít, tak jsem šla po cestě dál a dál. Až jsem narazila na slepou uličku. Vyšla jsem zpět na ulici a zeptala se jedné kolemjdoucí, kterou jsem náhodě oslovila ,, Prosím tě, nevíš kde je First Street?'' ?? Jo vím, taky tam jdu. následuj mě. '' řekla a šla dál. ,, Jak se jmenuješ?'' zeptala se mě a zpomalila rychlost. ,,Sofie, ty?'' odpověděla jsem s vážným hlasem. ,, Rydel'' zasmála se a a pokračovala v mluvení ,,Jedeš sem za někým konkrétním?'' ,, Ne nikoho tu neznám.'' ,,A proč jsi přijela právě do Kalifornie?'' ,,No našla jsem si tu dobrou školu.'' ,,A odkud jsi ?'' pokračovala dále v mluvení. Po cestě jsme si ještě povídali o škole o Kalifornii, o rodině a myslím si, že jsme si docela rozuměli.
Když jsme došli na First Street Rydel se zastavila a řekla ,,Tak jsme tu. Jestli budeš někdy něco potřebovat nebo budeš chtít zase pokecat přijď k nám je to kousek od tud bydlím na Front Street 1348.''jen to dořekla otočila se a odešla pryč. ,, Dobře a děkuju!'' zakřičela jsem na ni, ale myslím, že už mě neslyšela.
Když jsem konečně odemkla svůj vlastní dům, šla jsem do ložnice a protože jsem byla z té cesty úplně unavená spadla jsem na postel a tvrdě usnula.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama